Elizabeth Home

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Elizabeth Home Edinburgh appartement bevindt zich op 9 minuten wandelen van de Universiteit van Edinburgh en biedt draadloos internet. De Meadows en het Paleis van Holyroodhouse liggen op minder dan 300 meter verwijderd van en op 2 km van het appartement van 50 m².

Bereid een heerlijke zelfgemaakte maaltijd met behulp van een complete keuken die beschikbaar is in deze accommodatie.

Dit 1-badkamer appartement is gelegen op een korte afstand van het Kasteel van Edinburgh. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het stadscentrum. 1-slaapkamer Elizabeth Home appartement is gelegen op maar 1 km van Edinburgh Waverley treinstation en op 10 minuten wandelen van Sylvan Place busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Elizabeth Home Edinburgh
Extremely Central Quartermile Apartment Near Castle And University
Mobiele prijsaanbieding

Extremely Central Quartermile Apartment Near Castle And University

101 m van de accommodatie
USD 463 USD 417
per nacht
Accommodations At Lady Nicolson Court
Mobiele prijsaanbieding

Accommodations At Lady Nicolson Court

7.1
Goed 30 beoordelingen
364 m van de accommodatie
USD 179 USD 161
per nacht
3 Bedroom Apartment City Centre
Mobiele prijsaanbieding

3 Bedroom Apartment City Centre

8.8
Fantastisch 18 beoordelingen
397 m van de accommodatie
USD 403 USD 363
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Edinburgh Luchthaven
    14 km

    Treinstations

    Edinburgh Waverley Railway Station
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer11564631,B
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Elizabeth Home appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Edinburgh een bezoek brengt aan de Universiteit van Edinburgh (700 m) en het Paleis van Holyroodhouse op korte rijafstand van 10 minuten van Elizabeth Home appartement.
    • Hoe groot is Elizabeth Home appartement?
      Elizabeth Home appartement heeft een totale oppervlakte van 50 m².
    • Hoeveel gasten kan dit appartement accommoderen?
      Dit appartement biedt accommodatie voor tot 2 gasten.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Edinburgh Luchthaven
    14 km

    Treinstations

    Edinburgh Waverley Railway Station
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Elizabeth Home Edinburgh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten